Як отримати засоби гігієни, продукти чи ліки | ZI.ua
Акция закончилась

Жителі Костянтинівки можуть отримати продукти, засоби гігієни чи ліки

11 грудня 2023, 13:57 | Світ та людина, Милосердя | Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ, Ил'іновка, Покровськ, Курахове, Бахмут, Торецьк, Мирноград, Слов'янськ, Добропілля, Лиман 12249
Поділитися:
Жителі Костянтинівки можуть отримати продукти, засоби гігієни чи ліки
Фото из открытых источников

Громадяни України можуть отримати гуманітарну допомогу через платформу «єДопомога» незалежно від статусу та місця проживання. Для цього потрібно лише подати заявку.

Щоб отримати доступ до гуманітарної допомоги, потрібно перейти на сайт «єДопомога» і натиснути на «Отримання та надання волонтерської допомоги». Далі вибрати «Отримати допомогу», пройти реєстрацію та залишити заявку.

Гуманітарна допомога доступна людям, які опинилися у важких життєвих обставинах, вимушеним переселенцям, особам з обмеженими можливостями.

А також - багатодітним сім'ям, пенсіонерам з мінімальними доходами та громадянам, які проживають у прифронтових населених пунктах.

Щоб заявка була точно оброблена, потрібно докладно описати свої потреби та ситуацію, в якій ви перебуваєте. Благодійники на платформі можуть вибирати програми для надання допомоги шляхом прямої підтримки.

Або шляхом надання сертифікатів, які можна використовувати для придбання предметів першої потреби. Мається на увазі продукти харчування, засоби гігієни чи ліки.

«Запасіться терпінням, тому що охочих отримати гуманітарну допомогу багато, обов'язково залишайте заявку та чекайте на допомогу», - йдеться у повідомленні.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ