Двох жителів Донецької області судитимуть за виправдання агресії Росії проти України, повідомили у прокуратурі Донецької області.
"Прокурорами Донецької обласної прокуратури направлено до суду обвинувальні акти щодо 2 громадян за фактом виправдання, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифіфікації її учасників", — йдеться у повідомленні.
За версією слідства, у 2022 році вони через соцмережу "Однокласники" поширювали пости, де заперечували злочини російської армії у Бучі, Маріуполі та атаку на вокзал у Краматорську. Один із обвинувачених підтримував дії окупантів проти ЗСУ, а інший вихваляв російську армію та незаконні референдуми у Херсоні.
Справу розслідувала СБУ. Звинувачення пред'явлено за статтями про пропаганду війни та виправдання агресії.
.jpg)
Раніше повідомлялося, що двох мешканців Донецької області, серед яких мешканець Дружківки, заочно засуджено до 15 років ув'язнення.