Мешканці Донеччини відтепер можуть замовити ліки через Укрпошту | ZI.ua
Акция закончилась

Замовити ліки через Укрпошту тепер можуть мешканці Донеччини

29 лютого 2024, 10:01 | Ініціатива 966
Поділитися:
Замовити ліки через Укрпошту тепер можуть мешканці Донеччини

Укрпошта отримала ліцензії на роздрібну та електронну роздрібну торгівлю лікарськими засобами. Отже, прийматиме замовлення та доставлятиме медикаменти до найвіддаленіших населених пунктів країни, де проблема відсутності стаціонарних аптек та доступу до лікарських засобів вкрай гостра. Перше замовлення було отримано у Покровську Донецької області.

Як йдеться на сайті Донецької ОВА, проект «Укрпошта. Аптека» насамперед покликаний вирішити три ключові проблеми. По-перше, доступ до аптек, тим більше у тих населених пунктах, де їх немає або вони зруйновані під час повномасштабної війни. По-друге, доступ до тих ліків, яких може бути в асортименті найближчої аптеки. По-третє, доступність ліків, оскільки та найближча аптека може не пропонувати оптимальні ціни або не брати участь у державній програмі «Доступні ліки».

— Укрпошта має розгалужену мережу та розвинену логістичну інфраструктуру. Добирається до найвіддаленіших куточків країни, залишається поряд на прифронтових територіях та серед перших повертається на звільнені. Отже, залучаючи наявні ресурси, ми можемо вирішити озвучені проблеми, які назріли по всій Україні. І посприяти тому, що в українців завжди буде можливість отримати найнеобхідніші медикаменти, — відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Після успішного старту планується розширення, і до проекту буде приєднано прифронтові Харківщина, Херсонщина, Миколаївщина, Запоріжжя тощо. У перспективі – усі населені пункти країни.

Є можливість замовляти лікарські засоби безрецептурної групи (майже 10 тис. найменувань), а також за програмою «Доступні ліки», яка включає 515 торгових назв лікарських засобів та медобладнання.

Лікарські кошти відпускатимуться з аптечного закладу компанії та доставлятимуться споживачам до найближчого відділення Укрпошти.

Як оформити замовлення? Наберіть номер 0800300545. Для зв'язку зі спеціалістом дотримуйтесь підказок у голосовому меню.

Замовлення буде упаковано та направлено послугою «Укрпошта Експрес». Доставка безкоштовна. Відстежити відправку можна на сайті, у мобільному додатку та через чат-бота у месенджерах. Для перевірки правильності комплектації замовлення передбачено огляд під час вручення посилки.Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ