Заарештовано ще двоє інформаторів: в Краматорську і Слов'янську | ZI.ua
Акция закончилась

Заарештовано ще двоє інформаторів: в Краматорську і Слов'янську

10 серпня 2023, 18:05 | Ініціатива | Краматорськ, Слов'янськ 2214
Поділитися:
Заарештовано ще двоє інформаторів: в Краматорську і Слов'янську

За проросійські переконання і роботу на ворога судитимуть двох жителів Краматорська і Слов'янська.  За фактами несанкціонованого поширення інформації про розміщення ЗСУ до суду направлені обвинувальні акти.

У березні 2023 року мешканець м. Краматорська, попри те, що його рідне місто потерпає від атак російської армії, у приватному чаті месенджеру «Telegram» поширював відомості військового характеру. У текстових повідомленнях чоловік вказував на об’єкти, де розташовуються українські захисники та їхні автомобілі. Крім того, міркував про «перевиховання» нашої нації та висловлював до неї свою зневагу та презирство.

Наступна обвинувачена – мешканка м. Слов’янська. У травні 2023 року прихильниця російської пропаганди надсилала представнику рф в той же месенджер дані про місця зосередження військової техніки та особового складу ЗСУ в своєму місті.

До інформаційної допомоги росіянам її спонукали саме ідеологічні погляди, адже жодної матеріальної вигоди за виконану «роботу» вона не отримувала.

Обвинувачені чекають на вирок суду під вартою. Їм загрожує покарання у вигляді ув’язнення строком від 8 до 12 років.Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Коментарі