Тисячам домогосподарств повернули струм енергетики за минулу добу | ZI.ua
Акция закончилась

За добу енергетики повернули струм тисячам домогосподарств

21 листопада 2023, 15:12 | ЖКГ 831
Поділитися:
За добу енергетики повернули струм тисячам домогосподарств

За 20 листопада фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося виконати низку ремонтів мереж завдяки чому знову зі світлом 33 населених пункти, постраждалих через бойові дії на Донеччині. Понад 12 тисяч родин мають доступ до електрики.

Донецька область залишається ареною активних бойових дій. Тривають обстріли, ракетні та авіаудари. Тільки за останню добу декількох ракетних ударів зазнало Селидове.

Через бойові дії на Донеччині постійно ушкоджуються мережі і обладнання. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Енергетики розпочинають ремонти одразу щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт. Так, протягом доби аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково повернули електрику у 33 населених пункти. Електропостачання знову отримують 12 618 родин прифронтової Донеччини.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 636 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює понад 60 бригад енергокомпанії.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ