З 11 квітня патрульні почали використовувати TruCAM ще на 25 ділянках доріг та вулиць. Прилади розміщують там, де найчастіше трапляються аварії через перевищення швидкості, повідомляє патрульна поліція.
TruCAM працюють, як правило, поруч із камерами автоматичної фіксації — так контроль швидкості стає ефективнішим. На всіх ділянках TruCAM стоять попереджувальні знаки.
«У місцях використання TruCAM встановлюються дорожні знаки, що попереджають фото- та відеофіксацію. Службові автомобілі патрульної поліції із включеними синіми проблисковими маячками стоятимуть на видимому місці», — повідомили у поліції.
У прифронтових регіонах, наприклад, у Донецькій та Луганській областях, прилади тимчасово не використовують. В інших небезпечних областях, таких як Запорізька, Харківська, Миколаївська та Херсонська, контроль ведеться вибірково — лише на безпечних ділянках.
Загалом по Україні працює 160 TruCAM на 338 відрізках доріг.












Приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу за посиланням нижче. Оперативні новини по Костянтинівці та всій Донецькій області, а також Україні: