В аптеках зменшаться ціни на 30% вже з 1 березня | ZI.ua
Акция закончилась

З 1 березня у Костянтинівці знизяться ціни на найважливіші ліки

13 лютого 2025, 12:45 | Світ та людина, Здоров'я | Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ, Іллінівка, Слов’янськ, Добропілля, Лиман 4695
Поділитися:
З 1 березня у Костянтинівці знизяться ціни на найважливіші ліки
Фото - автора

Сьогодні більшість жителів Костянтинівської громади – це пенсіонери. А люди старшого віку зі своїх невеликих пенсій часом витрачають на ліки сотні, а то й тисячі гривень.

Учора, 12 лютого, Рада Нацбезпеки та оборони на засіданні ухвалила рішення про ціни на ліки для їх здешевлення повідомляє Міністерство фінансів України із посиланням на вечірнє звернення президента Володимира Зеленського.

«Є шлях, щоб знизити на 30% ціну на топ 100 медичних засобів з 1 березня — на найважливіші ліки для наших людей», — заявив глава держави.

«Зміни мають бути відчутними та позитивними для мільйонів українців. Це персональна відповідальність чиновників і саме — міністра охорони здоров'я»— підкреслив Зеленський.

Раніше він розкритикував ситуацію на ринку ліків і заявив про необхідність конкретних кроків, що дозволяють зробити доступнішим захист здоров'я людей, а якщо їх не буде — будуть кадрові рішення.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ