У Німеччині перемогли юні краматорські каратисти | ZI.ua

Юні каратисти з Краматорська – на п’єдесталі змагань у Німеччині

13 березня 2023, 13:56 | Спорт | Краматорськ 3759
Поділитися:

4 березня в німецькому місті Неккарзульм відбувся міжнародний турнір з карате IFK Dragon Cup Junior Championship, що зібрав близько 200 учасників із 12 країн Європи. В тому числі були представники краматорської школи бойових мистецтв, які посіли призові місця. Про це повідомили в Управлінні фізичної культури та спорту ДонОДА.

У змаганнях своєї вікової групи юнаки взяли участь два спортсмени з міста Краматорськ, вихованці СК «Tetsu ryu», яких підготувала тренер Гелена Пархоменко.

Павло Павлій здобув нагороди за перше місце в розділах «ката» і «куміте» (вагова категорія до 30 кг). Олександр Палій став бронзовим призером у «ката» і «куміте» (вагова категорія +50 кг).

Наразі каратисти з Донеччини тренуються в спортивному клубі Німеччини «Sen-no-sen», але на змаганнях продовжують представляти рідну країну.