Йде капітальний ремонт дороги за напрямом Дружківка-Покровськ. Відео | ZI.ua
Акция закончилась

Йде капітальний ремонт дороги за напрямом Дружківка-Покровськ. Відео

4 листопада 2023, 14:02 | Офіційно | Дружківка, Краматорськ, Покровськ 13113
Поділитися:
Йде капітальний ремонт дороги за напрямом Дружківка-Покровськ. Відео
Ремонт дороги в Краматорском районе

У деокупованих громадах Донецької області йде відновлення 4-х мостів, які були зруйновані під час активних бойових дій. А також ведеться ремонт трьох ділянок дороги, яка скорочує шлях на 20 кілометрів з Покровська в Дружківку і Краматорськ.

Дорога була повністю зруйнована і потребувала ремонту ще кілька років тому, повідомляє в.о. начальника Донецької ОВА Ігор Мороз.

"Ми повинні розуміти, що сьогодні якісне дорожнє покриття – це в першу чергу необхідність. Автомобільне сполучення сьогодні – це евакуація населення і поранених, як військових, так і цивільних, а також забезпечення області продовольством і гуманітарною допомогою", - повідомляє Мороз.

Директор департаменту розвитку промисловості Донецької обласної військової адміністрації Артем Литвинов додав, що ремонт доріг і мостів почали в деокупованих населених пунктах ще в минулому році, в цьому він продовжився. У Краматорському районі зараз ремонтують три ділянки дороги з Покровська в Дружківку.

Укладання асфальту в Краматорському районі роблять якісно, розповів журналістам Суспільного дорожній робочий Максим Павлик. Працівники дорожньої служби ремонтують одну з ділянок протяжністю в два кілометри.

"Укладаємо асфальт, де треба. Зараз займаємося, найголовніше — для військових робимо. Ми робимо капітальний ремонт дороги. Зараз йде укладання суміші на заїзді. Укладаємо якісно, довго прослужить, дай Бог, онукам дістанеться", — розповів робочий.Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ