Борги константновцев за вивезення сміття вже перевищили 20 млн грн. Багато городяни не платять, так як їхні діти і внуки, зареєстровані на житлоплощі, були змушені виїхати з Костянтинівки. А навіщо платити, якщо члени сім'ї реально не користуються послугами з вивезення сміття?
Але ж в ДКП « Комунтранс » про це не знають і продовжують нараховувати оплату на всіх членів сім'ї. Тому накопичується заборгованість, і щоб зменшити її суму, можна зробити перерахунок оплати.
За словами директора ДКП « Комунтранс » Віктора Діліна, для перерахунку слід звернутися в контору підприємства з понеділка по п'ятницю, з 7:00 до 14:00. З собою мати паспорт, ідентифікаційний код, домову книгу ( для жителів приватного сектора ) і ксерокопію довідки переселенця виїхав з міста члена сім'ї.
Читайте також, як передати показання приладів обліку електроенергії і газу.
![З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки](/upload/resize_cache/iblock/624/203_128_2/624b996e7278dc38737597b17f719ffe.jpg)
З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки
17.07 -
12:38