Вже більше половини костянтинівців, які тимчасово виїхали з міста, звернулися із заявою на перерахунок оплати за вивіз сміття. Частина написала заяву повторно.
Робити це в МКП «Комунтранс» рекомендують один раз на півроку. Хтось із довідками переселенців своїх родичів приходить особисто до головного офісу. Інші – до його філії по вулиці Трудовій, 392 (там же можна заплатити за послугу без комісії).
Мешканці лівобережної частини міста написати заяву та заплатити без комісії можуть у будівлі колишньої райдержадміністрації, у кабінеті № 217.
І все ж більшість абонентів пересилає заяву та копії довідок електронною поштою. Це можна зробити будь-коли, адресу електронної пошти: [email protected].
А дізнатися про заборгованість за послугу можна за телефоном абонентського відділу підприємства: 050-826-77-45 з 8:00 до 15:00 з понеділка по п'ятницю.
![Кому із переселенців у Костянтинівці виплати продовжать автоматично](/upload/resize_cache/iblock/da2/203_128_2/da269b9f9f376a8d8cbde2af5d162d5f.jpg)