Для лікарень Костянтинівки передали допомогу | ZI.ua
Акция закончилась

Волонтери з Чехії передали до Костянтинівки гуманітарну допомогу

16 листопада 2023, 16:02 | Ініціатива | Костянтинівка 2802
Поділитися:
Волонтери з Чехії передали до Костянтинівки гуманітарну допомогу

Волонтер з Чехії пан Alois Zwesper з друзями знову надав гуманітарну допомогу жителям Костянтинівської громади. Цього разу відділення травматології комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» поповнилося ще п'ятьма регульованими ліжками, повідомляє Костянтинівська МВА.

Також для стаціонарних лікарень були надані санітарно-гігієнічні засоби, дефібрилятор – для надання екстреної допомоги при раптовому важкому порушенні ритму серця і фібриляції шлуночків, сучасний медичний кисневий балон з маскою.

КНП Костянтинівського міської ради "Стоматологічна поліклініка" отримало санітарно-гігієнічні засоби.

Для подальшого ремонту і облаштування комунального закладу «Центр обліку бездомних осіб і будинок нічного перебування» Костянтинівського міської ради Alois Zwesper привіз шпалери, електропровід, вимикачі. 

Також вчора відбулася передача вантажівки цистерни IVECO міській пожежній команді в Костянтинівці. Ця машина допоможе вирішувати гуманітарні потреби жителів і підвозити технічну воду в райони, в яких відсутнє водопостачання, повідомили в Костянтинівській адміністрації.

Автомобіль передали ті ж благодійники з Чехії.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ