Указом Президента України Володимира Зеленського від 7.09.2023 р члени збірної України з пляжного футболу нагороджені медаллю «За працю і звитягу». Дівчата отримали високу нагороду за зайняте друге місце в Європейських іграх-2023.
У складі команди вихованка Костянтинівської ДЮСШ Майстер спорту України Марія Тихонова. Свою спортивну кар'єру Марія починала в секції легкої атлетики по керівництвом тренера Віри Дем'яненко.
Великим футболом дівчина займалася з 15 років і в складі команди «Жілстрой-1» п'ять разів ставала чемпіонкою України.
Останні кілька років Марія грає в пляжний футбол. У липні 2022 року в складі збірної України вона стала бронзовим призером на першому в історії жіночому Мундіаліто.
Сьогодні Марія дистанційно тренує розлетілися по всьому світу маленьких вихованців Бахмутской ДЮСШ. І готується до чемпіонату Європи з пляжного футболу, який відбудеться в другій половині вересня в італійському місті Альгеро.
![З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки](/upload/resize_cache/iblock/624/203_128_2/624b996e7278dc38737597b17f719ffe.jpg)
З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки
17.07 -
12:38