Кілька тисяч жителів Костянтинівської громади користуються сьогодні послугами «Укрпошти». Хтось оплачує послуги на поштових відділеннях, іншим пенсії як і раніше приносять листоноші.
Для таких клієнтів почала працювати «гаряча лінія» для збору інформації про проблеми в роботі «Укрпошти» в містах і селах України. Закрили пошту, скоротили листонош, пересувне відділення нерегулярно приїжджає, невчасно розноситься пенсія – можна скаржитися.
Національна спілка журналістів України створила «гарячу лінію» для передплатників газет, листонош, редакцій друкованих видань. по телефону (096 ) 208-67-88 (по буднях з 10.00 до 17.00 просять повідомляти про проблеми роботи «Укрпошти» в ваших містах і селах.
Зібрані матеріали і отримана інформація допоможуть підготувати пропозиції на розгляд урядом. Повідомлення також можна відправляти через Вайбер і Телеграм або писати на електронну пошту: [email protected]
Можна дзвонити безпосередньо і в Кабінет міністрів по телефону « арячої лінії» 15-45 ( дзвінки безкоштовні ).
![Менше 20 км до фронту: У Костянтинівці, Дружківці та Краматорську не відключатимуть світло](/upload/resize_cache/iblock/045/203_128_2/045cbc75e18bf03a6ba670c414dfdde8.jpg)