Українцям Світовий банк допоможе у ремонтах житла | ZI.ua
Акция закончилась

У ремонтах житла українців допоможе Світовий банк

31 серпня 2023, 16:06 | Ініціатива 2325
Поділитися:
У ремонтах житла українців допоможе Світовий банк

У межах нового проекту Світового банку понад 100 тисяч родин в Україні отримають допомогу на проведення термінового ремонту житла, пошкодженого внаслідок російського вторгнення. Як передає Укрінформ, про це йдеться в прес-релізі Світового банку, що є в розпорядженні агентства.

- Проект «Ремонт житла для відновлення прав і можливостей людей (HOPE)» дозволить власникам будинків провести дрібний ремонт, наприклад, замінити розбиті вікна або відремонтувати пошкоджений дах. Кошти на ремонт також надаватимуться власникам осель у багатоквартирних будинках, які зазнали помірних пошкоджень і не потребують капітального ремонту, - йдеться у повідомленні.

Україна з початку повномасштабного вторгнення отримала понад 22 млрд доларів США через механізм Світового банку. У І кварталі 2023 року міжнародні партнери в межах проекту Світового банку «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні» (PEACE in Ukraine) компенсували пріоритетні видатки українського бюджету на суму $4,3 млрд.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ