В Костянтинівці та інших містах області відновлюють газопостачання після | ZI.ua
Акция закончилась

В Костянтинівці та інших містах області відновлюють газопостачання після обстрілів

25 вересня 2023, 18:01 | ЖКГ | Костянтинівка, Краматорськ, Покровськ, Слов'янськ, Лиман 2046
Поділитися:
В Костянтинівці та інших містах області відновлюють газопостачання після обстрілів
У Донецькоблгазі повідомили про виконані роботи протягом тижня.

Внаслідок ворожого обстрілу виявлено 88 пошкоджень системи газопостачання у с. Малинівка. На період аварійно-відновлювальних робіт 104 абоненти без газу.

У Краматорську газовиками виконано реконструкцію газової мережі (перенесення лічильника газу з житлової площі приватного будинку на вулицю). Після ремонту засувок та фланцевих з’єднань відновлено газопостачання до 7 квартир багатоповерхового сектору. Тривають ремонтні роботи на пошкодженій раніше внаслідок обстрілу ділянці надземного газопроводу.

На території Костянтинівського УГГ фахівці продовжують усувати раніше локалізовані наслідки ворожих обстрілів. Протягом тижня вдалося відновити газопостачання до 11 приватних будинків. Споживачі не мали доступу до газу через осколкові пошкодження газопроводів після обстрілу. Також виконано ремонтні роботи по заміні пошкодженої внаслідок корозії ділянки розподільчого газопроводу — 65 абонентів знову з газом.


У Покровську газовики виконують ремонтні та регламентні роботи. Замінено пошкоджений від корозії ввідний газопровід, виконано технічне обслуговування регуляторів. Фахівцями Красноармійського УГГ у м. Курахове виявлено 20 пошкоджень системи газопостачання, які виникли внаслідок бойових дій. Витоків газу не зафіксовано.

У Лимані продовжувались пуски газу до споживачів. Від початку другого етапу пусконалагоджувальних робіт доступ до газу вже поновлено до 531 абонента. Поза тим, у деокупованому місті триває відновлення пошкоджених газопроводів, за тиждень Слов’янські газовики виявили 29 пошкоджень, які виникли внаслідок бойових дій.

Крім того, аварійно-диспетчерською службою Донецькоблгазу зареєстровано 5 витоків газу, не пов’язаних з бойовими діями, які спричинили за собою тимчасове відключення 24 абонентів.
Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ