По Костянтинівці та околицях завдали 11 авіаударів за останню добу | ZI.ua
Акция закончилась

В Іллінівській громаді двоє поранених, по Костянтинівській ТГ вдарили 11 авіабомб: Зведення по області

13 лютого 2025, 10:42 | Офіційно | Костянтинівка, Іллінівка, Покровськ, Слов’янськ 2856
Поділитися:
В Іллінівській громаді двоє поранених, по Костянтинівській ТГ вдарили 11 авіабомб: Зведення по області
Обстрелы Константиновке

За 12 лютого росіяни поранили чотирьох мешканців Донецької області: 2 у Катеринівці, 1 у Комарі та Никифорівці, повідомляє Донецька ОВА. Також відомо про наслідки російських атак за останню добу.

Волноваський район. У Комарі поранено людину.

Покровський район. У Покровську пошкоджено будівлю та господарську споруду. У Малинівці Гродівської громади зруйновано 3 будинки, ще 10 — пошкоджено.

Краматорський район. У Торському Лиманської громади пошкоджено будинок. У Катеринівці Іллінівської громади поранено 2 особи, погоджено 4 об'єкти. У Слов'янську пошкоджено 24 приватні будинки, 2 багатоповерхівки, адмінбудівлю та 3 автомобілі. У Костянтинівці пошкоджено 4 багатоповерхівки, 5 приватних будинків, адмінбудівлю та 2 лінії електропередач. 

Міська адміністрація Костянтинівки публікує докладну хронологію російських ударів та їх наслідки:

12.02.2025 в період часу з 10.00 по 10.20 відбулось 3 ворожих авіаудари ФАБ-500 по околицям міста Костянтинівки. Пошкоджено дорожнє покриття.
12.02.2025 з 10:15 по 10:20 відбулося 4 ворожих авіаудари ФАБ-250 по околицям міста Костянтинівки. 
12.02.2025 в період часу з 11.45 по 11:50 відбулося 3 ворожих авіаудари по місту Костянтинівці. Пошкоджено 4 фасади багатоквартирних будинків; фасад закладу освіти, високовольтна опора, фрагмент залізничної колії, лінію електромережі. 
12.02.2025 о 17:15 відбувся ворожий обстріл зі ствольної артилерії по Іванопільському старостинському округу. Пошкоджено 5 фасадів приватних будинків та лінію електромережі ДТЕК.

Водночас у поліції повідомили, що по Костянтинівці та околицях російська армія завдала 11 авіаударів.

"Костянтинівку та околиці ворог обстріляв 11 авіабомбами – пошкоджено 4 багатоквартирні будинки, навчальний заклад, колія, високовольтна опора та ЛЕП. В Іванопіллі – 5 пошкоджених будинків", — додали правоохоронці.

Бахмутський район. У Никифорівці Соледарської громади поранено людину. У Сіверську пошкоджено 6 будинків.

Усього за добу росіяни 26 разів обстріляли населені пункти Донбасу. З лінії фронту евакуйовано 87 осіб, у тому числі 11 дітей.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ