Російська армія атакувала об’єкти цивільної енергетичної інфраструктури Донецької області.
Про це сьогодні вранці
повідомили у прес-службі «Укренерго».
Внаслідок атаки є нові знеструмлення в регіоні.
"Всюди, де зараз дозволяють умови безпеки, вже виконуються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять все можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання", – відзначили у компанії.
Нагадаємо, минулої доби армія РФ обстріляла дев'ять населених пунктів, поранено семеро людей. Шість із них - у Дружківці.