Удари по енергетиці: є знеструмлення на Донеччині | ZI.ua
Акция закончилась

Удари по енергетиці: є знеструмлення на Донеччині

25 червня 2026, 11:47 | Офіційно 57
Поділитися:
Удари по енергетиці: є знеструмлення на Донеччині

Російська армія атакувала об’єкти цивільної енергетичної інфраструктури Донецької області.

Про це сьогодні вранці повідомили у прес-службі «Укренерго».

Внаслідок атаки є нові знеструмлення в регіоні.

"Всюди, де зараз дозволяють умови безпеки, вже виконуються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять все можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання", – відзначили у компанії.

Нагадаємо, минулої доби армія РФ обстріляла дев'ять населених пунктів, поранено семеро людей. Шість із них - у Дружківці.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ