Неймовірну подорож отримали учні з Комарської сільської громади | ZI.ua
Акция закончилась

Учні з Комарської сільської громади отримали неймовірну подорож

21 листопада 2023, 18:37 | Світ та людина, Дозвілля 2850
Поділитися:
Учні з Комарської сільської громади отримали неймовірну подорож

Під час осінніх канікул 15 учнів Комарської громади  відправились у екскурсійну екологічну подорож до Карпат. Це діти з сімей військовослужбовців, з багатодітних родин та переможці творчих конкурсів обласного і всеукраїнського рівнів. Про це повідомила прес-служба Донецької ОВА.

Поїздка стала можливою завдяки Програмі з оздоровлення Комарської сільської територіальної громади. Екологічну складову та програму подорожі розробили працівники Донецького обласного еколого-натуралістичного центру.

Незабутні Карпати з казковими краєвидами, походи в гори, потужні скелі Довбуша, майстер-класи у трембітаря та в сироварні, музей фільму «Тіні забутих предків», музей мольфарства та магії, водоспади «Пробій» та «Труфанець», карпатські перевали, каньйони та хребти, бурхливі гірські ріки та мости-віадуки, витяг на гору Буковель, Гуцул-Ленд з різноплановими локаціями, контактний зоопарк, знамениті карпатські гойдалки, вольєрне господарство з дикими тваринами, яких можна було годувати з рук.

А також популярні у туристів міста Яремче, Ворохта, Верховина, Івано-Франківськ з музеєм мистецтв та вечірній трамвайчик у Львові, – все це залишило незабутні враження та допомогло пройти психологічну та фізичну реабілітацію дітям з прифронтової громади.

Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ