Що у Костянтинівці продається за акціями | ZI.ua
Акция закончилась

У супермаркетах Костянтинівки – суцільні акції

21 листопада 2023, 14:05 | Бізнес | Костянтинівка 8271
Поділитися:
У супермаркетах Костянтинівки – суцільні акції
Фото - автора
У лівобережній частині міста на одній вулиці та недалеко один від одного працюють три супермаркети. Ціни на м'ясо, хліб, чай, каву, солодощі в них такі самі, як і в інших торгових точках.

У деяких магазинах дешевші лише овочі. Наприклад, по 8.59 грн можна купити кілограм моркви, по 12,69 грн. – цибулі, по 7.90 – капусти.Натомість більшість покупців залучають акції, які у супермаркетах проводять постійно. В одному з магазинів – по 28, 40 продають кілограм цукру, по 26,50 – кілограм гречаної крупи.В іншому – за акцизною ціною продають майонез згущене молоко, у третьому – шоколад та напої. І у всіх трьох - щоденні акції на молоко, йогурт, кефір, сметану та інші молочні продукти.Асортимент такого товару великий, знижки становлять від 10 до 20% вартості, так що при покупці можна добре заощадити. Покупців сьогодні небагато, на касах якщо і є черга, то дві-три особи.

А в правобережній частині міста лише один супермаркет і той на залізничному вокзалі, не щоразу туди поїдеш. Отже, доводиться робити покупки на ринку і шукати там продукти за прийнятними цінами.

Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ