У Новогродівці з-під завалів дістали тіло дівчинки | ZI.ua
Акция закончилась

У Новогродівці з-під завалів дістали тіло дівчинки

4 грудня 2023, 20:01 | Надзвичайні події | Покровськ 1005
Поділитися:
У Новогродівці з-під завалів дістали тіло дівчинки

У Новогродівці Донецької області з-під завалів будинку, яким вдарила російська ракета, дістали тіло дитини. Дівчинку впізнала бабуся.

Її батьки, ймовірно, досі перебувають під завалами, повідомив начальник Новоградівської МВА Олександр Шевченко. 

"У Новогродівці на місці влучення ворожої ракети в багатоквартирний будинок в центрі міста вранці 4 грудня з-під завалів витягли тіло 8-річної дівчинки. Батьків дитини, які, ймовірно, досі перебувають під завалами, не знайшли", — повідомив Олександр Шевченко. 

У Новогродівській громаді оголошено триденну жалобу за загиблими внаслідок обстрілу. Жалоба триватиме з понеділка, 4 грудня, до середи, 6 грудня. 

Бабуся загиблої 8-річної дівчинки з Новогродівки підтвердила, що з-під уламків дістали тіло її онуки. Таким чином, кількість загиблих зросла до трьох. Пошукова операція триває вже п'яту добу.

Роботи ведуться на місці обстрілу та іншої локації, куди складають будівельне сміття. Кінологи зі службовими собаками ретельно обстежують кожен сантиметр території. Вже було переглянуто 504 тонни будівлі, що залишилася від будівлі. Наразі їх оглядають повторно.Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ