У зв'язку з перебоями в електропостачанні і низькими температурами повітря в Краматорську прийняли рішення спустити воду в системі опалення. Про це повідомив міський голова Олександр Гончаренко.
Він додав, що проблемою займаються фахівці.
![Кого у Костянтинівці оголосять у розшук уже завтра, 17 липня](/upload/resize_cache/iblock/f9e/203_128_2/f9edf96ac7ecff26f3daab3dcf6d78a8.jpg)
У зв'язку з перебоями в електропостачанні і низькими температурами повітря в Краматорську прийняли рішення спустити воду в системі опалення. Про це повідомив міський голова Олександр Гончаренко.
Він додав, що проблемою займаються фахівці.