Близько 2 кілограмів канабісу в скляних банках зберігав 48-річний житель Краматорська, повідомили в поліції. Заборонене речовина та засоби для її вживання була виявлена у його домоволодінні під час обшуку.
Оперативники Краматорського районного управління поліції отримали інформацію про те, що мешканець селища Ясногірка зберігає та вживає вдома наркотичну речовину - маріхуану.
На підставі ухвали суду за місцем мешкання 48-річного краматорця пройшов санкціонований обшук. Поліцейські виявили 35 скляних банок різної ємності, пластикові контейнери та сигарети з обробленою наркотичною речовиною. Загальна кількість вилученого канабісу - близько 2 кілограмів.
Наркотична речовина, а також засоби для її обробки та вживання, направлені на експертизу. Розпочато досудове розслідування.
![Консервированная марихуана](/upload/image1/2022-11/330943910_1023572788493903_9159597932903286155_n.jpg)
![Консервированная марихуана](/upload/image1/2022-11/331000775_716358506800422_218798129159458714_n.jpg)
Коментарі