Згідно з державною програмою сотні жителів приватного сектора Костянтинівки, як і інших міст України, отримали безкоштовні дрова.
Але отримали їх поки не всі городяни. До нас в редакцію звернулася мешканка вулиці Московської Алла Миколаївна з питанням, чи будуть розвозити дрова в цьому році. Як відповіли журналісту ZI в управлінні комунального господарства Костянтинівського міськради, безкоштовні дрова продовжують розвозити і в цьому році.
Тобто всім громадянам, заяви яких, подані в минулому році в УСЗН, були затверджені і потрапили в офіційні списки, співробітники підприємства « Комунсервіс » доставлять дрова за вказаними в заявах адресами. Про час завезення дров обов'язково попередньо повідомлять по телефону.
Читайте також про додаткове терміналі, встановленому в ЖЕО № 4.Костянтинівки.
![З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки](/upload/resize_cache/iblock/624/203_128_2/624b996e7278dc38737597b17f719ffe.jpg)
З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки
17.07 -
12:38