У Костянтинівці поранено четверо цивільних – прокуратура розпочала розслідування.
25 серпня 2025 року в період з 11:20 по 12:00 армія РФ здійснила чергову авіаційну атаку на Костянтинівку. Проти мирного населення ворог застосував п'ять «ФАБ-250» із модулем УМПК. Під ударами російської армії опинилася житлова забудова.
Четверо містян, які перебували під час обстрілу на вулиці, зазнали тілесних ушкоджень. У чоловіка 26 років та трьох жінок віком 51, 74 та 85 років діагностовано мінно-вибухові травми, осколкові поранення, перелом, рвані рани та забій.
Потерпілим надано кваліфіковану медичну допомогу. Стан двох із них лікарі оцінюють як важкий.
У зоні ураження пошкоджено 21 багатоквартирний будинок, лінії електропередач.
За процесуального керівництва Костянтинівської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом військового злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).









Приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу. Оперативні новини по Костянтинівці та всій Донецькій області, а також Україні