Під час обстрілу Костянтинівки 12 квітня постраждали шестеро людей. Серед поранених - 25-річна Тетяна. Вона зазнала тяжкого поранення, парамедики, які прибули на місце обстрілу, відразу ж надали їй першу допомогу.
Однак лікарям довелося ампутувати ногу дівчини, повідомила близька подруга постраждалої. Наразі Тетяна перебуває на стаціонарному лікуванні у лікарні міста.
Для допомоги дівчині йде збір коштів, оскільки постраждала потребує реабілітації.
Номер картки для бажаючих допомогти: 5375 4141 4531 8431 на ім'я Бутко Тетяна Сергіївна.
Довідка з лікарні, що підтверджує операцію з ампутації кінцівки:
![З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки](/upload/resize_cache/iblock/624/203_128_2/624b996e7278dc38737597b17f719ffe.jpg)
З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки
17.07 -
12:38