Протягом тижня у прифронтовій Костянтинівці тривали роботи з благоустрою. Подробиці повідомили у міській адміністрації.
Працівники МКП "Комунтранс" Костянтинівської міської ради займалися санітарним очищенням міста, косили траву та прибирали територію міського кладовища на с. Червоний.
А також фарбували контейнери для збирання твердих побутових відходів, займалися прибиранням та вивезенням сміття з узбіччя дороги на вул. О. Тихого, виконували підготовчі роботи для укладання асфальту на пр. Свободи (Ломоносова).
Нагадаємо, на вул. О.Тихого планується провести ремонт вартістю 48 млн.
![](/upload/resize_cache/iblock/82a/622_415_0/82a777bf2b559a78fcba12f22b8eee8b.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/495/622_415_0/495c3e684165663cbce8355f83718124.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/d83/622_415_0/d834490f6049b99edbab53f1335aa2d1.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/ac9/622_415_0/ac945dadb6bfe60f7d38323891ee070b.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/c01/622_415_0/c01fddd16680a8abea76f4c8fb401b2d.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/3ce/622_415_0/3cea50d6db6c3c1f01c3c85d9e34e406.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/b59/622_415_0/b5914d25fb5efb5a852f9d276a4454c4.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/f34/622_415_0/f34daeb92ee87e7d8e920c90e8eb5b93.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/c57/622_415_0/c571aa37390925063b6fd31c7ad8e75b.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/7d2/622_415_0/7d202b3312d1ae86faafcb64c696ca02.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/53f/622_415_0/53f8834e7d9fb8e4b932f6b66ffa324f.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/b86/622_415_0/b86fcb098171182e8fab15467f5782df.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/0ce/622_415_0/0ceef328422d9e7c7afa86895efc0c5a.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/1c0/622_415_0/1c03303d9c14471e4fbb0b6999271670.jpg)
"Виконували роботи із заміни труб систем центрального опалення та холодної води, кранів системи холодної води, каналізаційних труб, чищення каналізації. Косили траву та вивозили сміття з прибудинкових територій.
Займалися закриттям вікон, ремонтом під'їзних дверей після наслідків ворожих атак агресора. Відремонтували м'яку покрівлю за пл. Перемоги, 4. Також працювали за заявками мешканців громади", - підсумки роботи КП "Служба єдиного замовника Костянтинівської міської ради".
Співробітники КП "Комунсервіс":
- виконували роботи з покосу трави на вул. Бельгійська (Ємельянова), вул. Білоусова та у сквері біля магазину "Елмасервіс", вул. Торецька, вул. Гоголя, вул. Театральній, вул. Поштової, вул. Незалежності.
- Вивозили сміття та скошену траву.
- Здійснювали ремонтні роботи асфальтобетонного покриття на пл. Перемоги, бульв. Космонавтів, ін. Свободи (Ломоносова).
- Займалися підготовкою місць під посадку та висадку однорічних квітів на пр. Свободи (Ломоносова), 119.