Цього року через аномально спекотну та суху погоду у травні та червні жителі Костянтинівської громади не чекають гарного врожаю овочів.
Проте привізні овочі продовжують інтенсивно дешевшати. Більш ніж на 30% подешевшали солодкий перець, морква, буряк та баклажани, на 10% - і так не дорогі картопля, капуста та кабачки.
Майже на 50% за кілька днів знизилася вартість кавунів та динь. Зовсім недорого продають сьогодні червону та чорну смородину, яблука, абрикоси та аличу.
А ось ціни на огірки та помідори хоч і знижуються, але зовсім незначно. Жителі громади сподіваються, що злив, що пройшов учора, підвищить врожайність цих, найпопулярніших овочів. А це, своєю чергою, і призведе до зниження цін.
![З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки](/upload/resize_cache/iblock/624/203_128_2/624b996e7278dc38737597b17f719ffe.jpg)