Показання газового лічильника в УГГ приймуть до суботи, 5 липня | ZI.ua
Акция закончилась

У Костянтинівському УГГ чекають на показання газового лічильника від мешканців міста

1 липня 2025, 08:15 | ЖКГ | Костянтинівка 1164
Поділитися:
У Костянтинівському УГГ чекають на показання газового лічильника від мешканців міста
Фото из открытых источников

Протягом трьох днів, до 3 липня, мешканці Костянтинівської та інших громад Донецької області можуть передати показання приладу обліку електроенергії за червень.

А сьогодні, у вівторок, 1 липня, дані за використаний у червні газ приймуть у Костянтинівському УГГ. Передати їх можна, як і щомісяця, до суботи, 5 липня.

У костянтинівців, які, як і раніше, віддають перевагу телефонному зв'язку, показання приймуть з 7:00 до 15:30 за номерами: 095-673-92-64, 066-860-93-50, 095-41-57-164.

У місті великі проблеми із мобільним зв'язком. Проте фахівці УГГ самі передзвонюють тим, кому не вдається дозвонитися.

І наполегливо рекомендують передавати показання і споживачам, які тимчасово виїхали з Костянтинівки. Це допоможе не нараховувати зайву оплату за невикористане блакитне паливо.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ