Уже півтора року Костянтинівська громада, так і інші в Донецькій області, потрапляє під ворожі обстріли. Пошкоджено і зруйновані адміністративні будівлі, навчальні заклади, житлові будинки.
Часто під обстріли потрапляють водоводи, що подають воду жителям громади. Таких три: Другий донецький, Білогірський і Білокузьмінiвський. Це призводить до аварійних ситуацій на водоводах, і скорочення або припинення подачі води на місто.
Фахівці підприємства «Вода Донбасу» по можливості усувають аварійні ситуації і відновлюють подачу води споживачам.
Проте, директор ПУВКХ Аркадій Демченко і головний інженер Артур Ковалішин настійно рекомендують жителям громади не пити сиру воду. А просять обов'язково кип'ятити її перед вживанням.
![Прикордонники збили біля Костянтинівки дрон "Ланцет". Фото](/upload/resize_cache/iblock/99f/203_128_2/99fbf3dfd7449b64ce47f34010287aa2.jpg)