Фонд Бориса Колеснікова продовжує свою роботу на Донеччині | ZI.ua
Акция закончилась

На Донеччині продовжує свою роботу Фонд Бориса Колеснікова

9 серпня 2023, 11:17 | Ініціатива, Світ та людина, Милосердя | Костянтинівка, Дружківка 4416
Поділитися:
На Донеччині продовжує свою роботу Фонд Бориса Колеснікова

Фонд Бориса Колеснікова продовжує звітувати про свою благодійну діяльність на Донеччині. Протягом останнього місяця волонтери змогли надати допомогу тисячам мешканців прифронтових міст та сіл. Про це йдеться у повідомленні на офіційній фейсбук-сторінці Фонду.

За підтримки партнерів співробітники Фонду доставили до регіону гуманітарний вантаж та роздали 17 000 продуктових наборів соціально вразливим категоріям населення у Дружківській та Костянтинівській громадах.

Також вони передали солодощі діткам в села, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії фронту, а ще роздати набори смаколиків юним баскетболістам Дружківки, вихованцям і тренерам Костянтинівської ДЮСШ та любителям футболу.

Крім того допомогли мамам з малюками дитячим харчуванням та іграшками. Доставили підгузки для діток та дорослих та передали засоби гігієни тим, хто їх потребує.

«Отож, друзі, не стоїмо осторонь, підтримуємо, допомагаємо і робимо все можливе, щоб день за днем наближати нашу Перемогу!» - говориться у повідомленні.Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ