До повномасштабного вторгнення в Донецькій області працювало 3 перинатальних центри, зараз працює тільки один, в Покровську. Туди благодійники передали нове обладнання.
"На жаль, ворог окупував і зруйнував Маріуполь, завдав ракетного удару по медустанові в Краматорську. Тому такий центр працює тільки в Покровську. Зараз в медичному закладі йде ремонт, а завдяки допомозі Благодійного Фонду Едуарда Мкртчана маємо можливість облаштувати наші приміщення відмінним сучасним обладнанням", - повідомили в Донецькій ОВА.
Благодійний фонд передав:
- багатофункціональні сучасні ліжка;
- пристрої обігріву і неонатальні інкубатори для новонароджених;
- переносні дитячі та стаціонарні апарати ШВЛ з моніторами пацієнта;
- пологове крісло;
- інжектор для апарату МРТ;
- обладнання для проведення анестезії;
- обладнання для перевірки зору.
![](/upload/resize_cache/iblock/fe1/622_415_0/fe116f813ded2ff7fb2b71abbce1ea7a.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/6aa/622_415_0/6aa5fc769503b7818e6facab253bb328.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/b43/622_415_0/b43eb78f5bd55cc2be179603e41a1391.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/476/622_415_0/476ccfbea964091a2942e2fc1e4ecc58.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/398/622_415_0/3989dcf4a4f3940312ec153b17ad4f14.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/5a3/622_415_0/5a38f9a93791692bc2dcda5dca5675bf.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/45d/622_415_0/45d0dbce81f0414fd15ef9227287f363.jpg)
"Цей крок дозволить поліпшити умови перебування і зберегти життя матерям і діткам", - додали в ДонОВА.