За 12 днів до нового року живі сосни на правобережжі поки що не продають. На лівобережжі їх сьогодні пропонували на перехресті вулиці Ціолковського та б. Космонавтів. Ціни розпочиналися від 350 грн.
А поряд з «Меркурієм» ялин більше, і ціни нижчі. За сосонку середнього розміру доброзичливий продавець просив від 300 грн і додавав, що може поступитися. Торік у цей же час дешевше за 400 грн ялинку було знайти важко.
Цього року на деревцях немає чіпів, але продавець пояснив, чому. Вони паперові і за такої погоди швидко намокають. Однак при покупці він чіпляє чіп на деревці.
Ціни на штучні ялинки залишились на рівні минулого року. У середньому вони починаються від 500 грн., верхню межу встановити складно, але є і за п'ять, і за сім тисяч гривень.
За словами продавців, беруть такий товар покупці поки що не дуже активно. Можливо, братимуть напередодні свята, коли ялинки можуть ще подешевшати.
![З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки](/upload/resize_cache/iblock/624/203_128_2/624b996e7278dc38737597b17f719ffe.jpg)
З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки
17.07 -
12:38