Боксерка із Костянтинівки здобула "бронзу" на молодіжному чемпіонаті Європи | ZI.ua
Акция закончилась

Спортсменка з Костянтинівки здобула «бронзу» молодіжного чемпіонату Європи з боксу

15 квітня 2024, 20:01 | Спорт | Костянтинівка 3657
Поділитися:
Спортсменка з Костянтинівки здобула «бронзу» молодіжного чемпіонату Європи з боксу

Спортсменка з Костянтинівки Єлизавета Безверхня виборола «бронзу» молодіжного чемпіонату Європи з боксу. 

Про це повідомили в Управлінні фізичної культури та спорту Донецької ОДА. 

З 2 по 15 квітня у місті Пореч (Хорватія) відбувся чемпіонат Європи з боксу серед молоді, за підсумками якого збірна України посіла перше загальнокомандне місце з 22 медалями: 8 золотих, 8 срібних та 6 бронзових. 

Одну з нагород до національної скарбнички принесла 17-річна Єлизавета Безверхня з Костянтинівки – студентка першого курсу Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, спортсменка змінного складу відділення боксу Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, спортсменка-інструкторка Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2024 рік.

У ваговій категорії 81 кг Єлизавета стала бронзовою призеркою. Вона перемогла суперницю з Румунії і у півфіналі поступилася представниці Польщі. Завдяки цьому виступу Безверхня виконала норматив майстра спорту України. Тренери спортсменки - Андрій Бичков та Денис Харкін.

Нагадаємо, у 2023 року Єлизавета Безверхня виграла чемпіонати України серед юніорок та молоді, а також була бронзовим призером юніорського чемпіонату Європи.
Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ