Евакуація з Торецької ТГ продовжується, людей вивозять поліцейський екіпаж "Білий янгол", рятувальники евакуаційної групи "Фенікс" та військові.
У поліції повідомили, що за один день отримують до 200 дзвінків від місцевих мешканців, які хочуть виїхати. У громаді перебуває ще кілька тисяч осіб (на 17 липня було близько 4 тисяч, за інформацією начальника ДонОВА Вадима Філашкіна).
"Дорога до Торецька є надзвичайно небезпечною, адже окупанти обстрілюють її з різних видів озброєння. Незважаючи на смертельний ризик, «Білі янголи» їдуть забирати людей, які попросили допомоги. Керує операцією начальник Бахмутського райвідділу поліції Артур Марянян", — повідомили у поліції.
Поліцейські вивезли подружню пару. Вони розповіли, що росіяни знищили їхню квартиру, але люди залишилися у місті, сподіваючись, що ситуація покращиться. Проте безперервні обстріли змусили їх прийняти рішення про евакуацію. З собою сім'я забрала маленького песика.
"Обстріли дуже сильні. Страшно, дуже страшно. Хочеться ще пожити", – каже чоловік.
"Білі янголи" також вивезли з Торецька двох чоловіків та собаку. Пенсіонери намагалися самостійно вибратися із міста, але, на щастя, їх помітили поліцейські.
Також людей вивозять рятувальники евакуаційної групи Фенікс. Як повідомляє прес-служба ДСНС, минулої доби вони вивезли з небезпечної зони 8 жителів Торецької ТГ, з них 2 маломобільні особи. Людей доставили до безпечніших населених пунктів Донеччини.
![](/upload/resize_cache/iblock/e0b/622_415_0/e0b7e046ef6e9c7f25757f17ef33fced.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/63a/622_415_0/63aed3a44ad3a08ccc1a97a1d0561222.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/e68/622_415_0/e680ac34e3d6afa78168e246b9808620.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/877/622_415_0/877bb16969d7b43505645d7dc7a6d4c4.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/3ed/622_415_0/3ed6e4dfdcfe5a2dfe1a4987b710555f.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/550/622_415_0/550b7132cc777ee0bfd573498faa032f.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/f38/622_415_0/f38754cec1a9e80e14667695f555986e.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/b3e/622_415_0/b3e3d93ea288187f72c2a3788a83c006.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/cae/622_415_0/cae0fa19ba16740db581bc3ec81fa851.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/722/622_415_0/722d8f3cf2efe399611cc9beabdc0a1c.jpg)