Ворожі удари по Костянтинівці: є загиблий, поранений, пошкоджено інфраструктуру та виявлено нерозірваний авіаснаряд.
22 травня 2025 року Костянтинівка знову опинилася під ворожим вогнем, повідомив начальник МВА Сергій Горбунов.
О 02:00 по території одного з підприємств громади вдарила авіаційна бомба ФАБ-250. На території виробничого цеху виявили нерозірваний авіаснаряд «ФАБ-250».
О 07:30 внаслідок артилерійського обстрілу загинула одна цивільна людина, ще одну людину було поранено — її доставлено до медичного закладу, де надається необхідна медична допомога.
Також повідомлялося про хронологію атак минулої доби.
Приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу за посиланням нижче. Оперативні новини по Костянтинівці та всій Донецькій області, а також Україні: