У Костянтинівській громаді чимало любителів футболу. Вони із задоволенням дивляться і активно вболівають за нашу збірну, особливо у відбірковому циклі Євро-2024.
Сьогодні у них буде така можливість. У вівторок, 12 вересня, відбудеться матч відбіркового циклу Євро-2024, в якому збірна України в гостях зіграє зі збірною Італії.
Подивитися матч Італія – Україна можна буде на каналі XSPORT, починаючи з 21:45.
![З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки](/upload/resize_cache/iblock/624/203_128_2/624b996e7278dc38737597b17f719ffe.jpg)
З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки
17.07 -
12:38