За повідомленням служби 15-05, сьогодні, 5 квітня, о 8:00 припиниться подача води Білокузьминівським водоводом через зупинку Білокузьминівської насосної станції.
Фахівці Костянтинівського міськводоканалу усуватимуть аварійну ситуацію на водогоні БКНС-РЧВ у районі селища Веролюбівка.
Тож сьогодні частина Костянтинівської громади тимчасово буде без води. Адже її цією водною артерією отримують мешканці Первомайського, Миколаївського селищ, частини Новоселівки та вулиці в районі першої лікарні.
Білокузьминівський водовід забезпечує водою також споживачів сіл Маркове, Білокузьминівка, Молочарка, Стінки та інших. Відновлять її нормальну подачу після закінчення ремонтно-відновлювальних робіт.
![З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки](/upload/resize_cache/iblock/624/203_128_2/624b996e7278dc38737597b17f719ffe.jpg)
З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки
17.07 -
12:38