Наслідки ворожих обстрілів усувають рятувальники Донеччини | ZI.ua
Акция закончилась

Рятувальники Донеччини усувають наслідки ворожих обстрілів

23 лютого 2024, 18:49 | ЖКГ | Добропілля 1191
Поділитися:
Рятувальники Донеччини усувають наслідки ворожих обстрілів

Протягом минулої доби особовим складом гарнізонів ДСНС проводились відновлювальні роботи на трьох багатоквартирних житлових будинках та будівлі Центральної міської лікарні в м. Селидове, а також на об’єктах Добропілля.

Неодноразові обстріли Донеччини залишають за собою цілковиті руйнування. Житлові будівлі, об'єкти критичної інфраструктури стають мішенями атак і приносять біль та страждання населенню.

Зусилля рятувальників, які непохитно працюють над відновленням пошкоджених будівель, стають важливою складовою у відновленні нормального функціонування пошкоджених районів.

Так у Селідовому будівлі було пошкоджено внаслідок ракетного обстрілу 08.02.2024 та 14.02.2024. Рятувальники закрили листами OSB 49 віконних отворів та накрили 90 м кв. покрівлі тарпауліном. Від Головного управління залучалось 25 чоловік особового складу та 5 одиниць техніки.

Також рятувальники Добропільського гарнізону проводили роботи на п'ятиповерховій будівлі гуртожитку та двох п'ятиповерхових житлових будинках в м. Добропілля, які було пошкоджено внаслідок обстрілу 21.02.2024. За минулу добу закрили листами OSB 21 віконний отвір. Від Головного управління залучалось 6 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки, від органів місцевої влади 12 чоловік та 2 одиниці техніки.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ