За останню добу росіяни просунулися на Покровському напрямку | ZI.ua
Акция закончилась

Російська армія просунулась до траси Покровськ-Костянтинівка

24 червня 2024, 10:50 | Офіційно | Костянтинівка, Покровськ 3549
Поділитися:
Російська армія просунулась до траси Покровськ-Костянтинівка
Иллюстративное изображение

За останню добу росіяни просунулися у Новоолександрівці, Соколі, біля Новопокровського та Володимирівки. 

Про це повідомляє військовий аналітичний паблік DeepState у Telegram.

За його даними, армія РФ пройшла на північний захід від Новоолександрівки до села Воздвиженка, після якого дорога до траси стає відкритою. Судячи з оновленої карти, до траси Покровськ-Костянтинівка російської армії залишилося 6,5 км. Попереду лише один населений пункт - Воздвиженка. Про окупацію Новоолександрівки паблік повідомив ще вдень 23 червня. Сьогодні мапа оновилася з урахуванням цієї інформації:При цьому у 110-й бригаді ЗСУ сьогодні спростували інформацію DeepState про втрату Новоолександрівки. 

"Значна частина Новоолександрівки зайнята окупантами, але не вся. Повністю населений пункт ворог не контролює. Нині на його вулицях точаться важкі бої", - йдеться у заяві бригади.

Генштаб також повідомив вранці 24 червня, що за Новоолександрівку та поблизу інших населених пунктів на цьому напрямку йдуть бої.

"На Покровському напрямку сьогодні вже сталося 18 атак наших позицій, дев'ять із яких успішно відбито. Тривають бої за Новоолександрівку, поблизу Євгенівки, Воздвиженки, Сокола та Новоселівки Першої", — йдеться в офіційному повідомленні.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ