Сьогодні та завтра, 29 та 30 квітня, жителі Костянтинівської громади можуть передавати свідчення приладу обліку води.
Дані за використану електроенергію жителі Костянтинівської та інших громад Донеччини можуть передавати у два останні та три перші дні кожного місяця.
Показники електролічильника за квітень YASNO почнуть приймати вже сьогодні, 29 квітня. І передати їх можна до п'ятниці, 3 травня.
Більшість споживачів користуються для цього інтернет-сервісами: особистим кабінетом, Viber-ботом, мобільним додатком, сайтом постачальника без реєстрації або сторінкою YASNO у Facebook.
Але ще значна частина костянтинівців, які віддають перевагу для цієї мети телефонному зв'язку. Отже, передати показання лічильника можна протягом дня через Контакт-центр YASNO: 067-652-60-00, 095-652-60-00 та 093-652-60-00.
Постачальники електроенергії просять повідомляти дані щомісяця мешканців Донецької області, які тимчасово виїхали з її території, щоб уникнути неточностей у платіжках.
![Відділення Нової Пошти у Лимані не працюють: Причина](/upload/resize_cache/iblock/6ce/203_128_2/6ce3e801db47226c185782454ffd3b6e.jpeg)