Щомісяця, починаючи з 25 числа, мешканці Костянтинівської та громади передають свідчення приладу обліку води. А вона навіть у таку спеку до більшості районів споживачам надходить щодня, згідно з графіком подачі.
Та й тарифи на воду не змінюються вже майже сім років і залишаються доступними різним верствам населення. А сьогодні, 25 липня, вже можна передавати свідчення приладу обліку води за місяць.
Для передачі свідчень цього місяця є п'ять днів: четвер та п'ятниця, 25 та 26 липня, а потім - понеділок, вівторок та середа, 29, 30 та 31 липня.
Приймуть дані водяного лічильника телефоном: 095-011-16-14, з 8:00 до 14:00. За цим номером служби реалізації підприємства також можна дізнатися про наявну заборгованість або переплату за використану воду.
Показання лічильника в ВУВКГ просять передавати і мешканців громади, які тимчасово виїхали з її території. Це допоможе уникнути неточних нарахувань під час оплати за послугу.
![У Костянтинівці працюють незамінні волонтери](/upload/resize_cache/iblock/3ee/203_128_2/3eee35b2ee09b31a4cc9f473bf9fa831.jpg)