Залишилося ще два дні, коли костянтинівці можуть передати свідчення приладу обліку води. А дані електролічильника жителі нашої громади та інших громад Донецької області можуть передавати у два останні та три перші дні кожного місяця.
За січень передати показання можна, починаючи з сьогоднішнього дня, 30 січня, та до суботи, тобто до 3 лютого.
Багато костянтинівців роблять це дистанційно через інтернет-сервіси. А, точніше, через Особистий кабінет, Viber-бот, мобільний додаток, сайт постачальника без реєстрації або сторінку YASNO у Facebook.
Але ще чимало таких споживачів, які для цієї мети користуються телефонним зв'язком. Такі громадяни можуть передати даннi прилада обліку електроенергії протягом дня за телефонами Контакт-центру YASNO: 067-652-60-00, 095-652-60-00 та 093-652-60-00.
У компанії настійно рекомендують повідомляти дані лічильника мешканцям громади, які тимчасово виїхали з рідного міста, щоб уникнути неточностей при нарахуванні оплати в майбутньому.
![Покровськ знову обстріляли: поранено п'ятьох людей](/upload/resize_cache/iblock/875/203_128_2/875445d220e40ccbacc81db6caa361e0.jpg)
Покровськ знову обстріляли: поранено п'ятьох людей
17.07 -
18:02