Оперативна ситуація по області станом на ранок 20 лютого від Донецької ОВА.
Вчора росіяни завдали 3 ракетних удари по області: у Краматорську пошкоджено промислове підприємство, в Ясногорці – територію автосервісу і прилеглу 3-поверхівка, у Клебан-Бику – територію колишньої шахти. Начальник Краматорської ВМА Олександра Гончаренко опублікував фото:
На Горлівському напрямку загинули 2 людини: у Бахмуті та Богданівці Часовоярської громади. В Костянтинівській громаді пошкоджено будинок в Костянтинівці і 3 будинки в Іванопіллі.
На Донецькому напрямку 1 людина загинула в Авдіївці. Місто зазнало 2 авіаракетних ударів, 2 артобстрілів, обстрілу з Градів та танкового обстрілу. У Мар’їнській громаді 1 будинок зруйновано і 1 пошкоджено у Красногорівці, пошкоджено будинок у Зоряному. У Курахівці пошкоджено 1 будинок.
У Соледарській громаді пошкоджено 2 будинки у Федорівці, у Торецькій громаді пошкоджено 4 будинки та 1 інфраструктурний об’єкт.
На Лисичанському напрямку гучно було у Сіверську та Серебрянці – без жертв..
![](/upload/resize_cache/iblock/d1e/622_415_0/d1e15e10c0b585cf4a0fd9682482c37f.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/60e/622_415_0/60e54c00a28bf5e1fb1b642410c856f1.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/079/622_415_0/079567d989bf095d5ad1f567122b1065.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/33b/622_415_0/33b5ccdce5a4b00e9569d08b60221966.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/155/622_415_0/155aac2148920e9b4fa14eb2e1fdf0f3.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/bc3/622_415_0/bc3bacb0c696f93978d08d737c71fcd1.jpg)
Коментарі