У Костянтинівці вилучили гроші, наркотики та зброю | ZI.ua
Акция закончилась

Наркобізнес у Костянтинівці: Під варту взяли чотирьох людей

20 травня 2024, 19:02 | Кримінал | Костянтинівка 2502
Поділитися:
Наркобізнес у Костянтинівці: Під варту взяли чотирьох людей

За 11 місяців своєї діяльності у Костянтинівці наркоділки встигли заробити півмільйона гривень. 

Як повідомили у прокуратурі, у червні 2023 року чоловік організував злочинну схему для поширення метадону та солей PVP на території Костянтинівки. До своєї наркомережі він залучив трьох знайомих від 35 до 51 року. «Товар» ділки отримували від керівника, який постачався із Запорізької та Дніпропетровської областей. Крім того, орагнізатор схеми особисто контролював процес розподілу речовин на порції та їх подальший збут. 

Вартість 0,25-грамових доз наркоділки оцінили у 800 грн. Щомісяця чоловіки збували метадон та солі на суму від 50 тис. до 100 тис. грн. За понад 11 місяців вони щонайменше встигли заробити півмільйона гривень. Частину отриманих від незаконної діяльності грошей організатор перераховував на банківську картку та надалі використовував для придбання нових партій наркотиків. 

Під час проведення обшуків крім коштів та наркотиків було вилучено автомати Калашнікова, мисливську рушницю, патрони, ручну осколкову гранату. 

Стосовно чотирьох громадян до суду направлено обвинувальний акт. Обвинувачених затримано, вони перебувають під вартою.Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ