Спортсмени з Донеччини відзначилися на змаганнях з велоспорту | ZI.ua
Акция закончилась

На змаганнях з велоспорту відзначилися спортсмени з Донеччини

23 серпня 2023, 13:07 | Спорт | Бахмут, Лиман 2343
Поділитися:
На змаганнях з велоспорту відзначилися спортсмени з Донеччини

Управління фізичної культури та спорту ДонОДА повідомило, що з 14 по 17 серпня в місті Біла Церква відбулися національні старти з велосипедного спорту на шосе. За спекотних погодних умов до числа призерів вдалося увійти 5 велосипедистам Донецької області.

Відбулися відкритий чемпіонат України в змішаній командній гонці (естафета) та гонці-критеріумі (2 тур), всеукраїнські змагання у груповій гонці серед юнаків, дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат, а також Кубок України в олімпійських видах програми серед чоловіків, жінок та чемпіонат України в парній гонці серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок.

Змагання охопили близько 200 учасників із різних регіонів. Від Донеччини виступило 8 спортсменів – вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту та учні Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, представники Лиманської та Бахмутської громад.

У змішаній командній гонці на час (10 км) «золотом» відзначилися: Максим Кікоть (ОСДЮСШОР) – серед молодших юнаків у складі команди МІХ-5, Андрій Захарченко (ДОСФКСП ім. С.Бубки) – серед юнаків у складі команди МІХ-7.

Тричі срібною призеркою стала Алла Марущук, вихованка ОСДЮСШОР з велоспорту, спортсменка-інструкторка Донецької обласної штатної команди резервного спорту: у індивідуальній гонці на час (25 км вона подолала за 37 хвилин 59,278 секунд), у парній гонці (разом із представницею Київщини Анастасією Мисливець) та в груповій гонці.

У парній гонці на час серед юніорів третє місце посіли Данило Пащенко та Даніель Беліч – учні Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, які також входять до змінного складу відділення велоспорту Школи вищої спортивної майстерності. Дистанцію 25 км вони подолали за 34 хвилини 57,526 секунд.

Підготували велосипедистів Донеччини тренери Валерій Красов, Олександр Геращенко та Кирило Поспєєв.
Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ