На колись дуже жвавому залізничному вокзалі у Костянтинівці сьогодні не багатолюдно. З 7:00 до 16:00 працює квиткова каса, де можна купити квитки на поїзд у будь-який і з будь-якого міста України.
А якщо купуєш квитки на потяги «Інтерсіті» туди і назад, наприклад, з Краматорська до Києва і з Києва до Краматорська, то їх продадуть зі знижкою 10%.
З 7:00 до 19:00 всіх бажаючих запрошує Пункт Незламності. Там можна погрітися, безкоштовно випити гарячого чаю, зарядити гаджети. Знаходиться він у приміщенні примiських квиткових кас, де по-домашньому тепло і затишно.
Там же, у Пункті Незламності, з 8:00 до 16:00, веде прийом безкоштовний психолог Ніна Валеріївна. Ті, хто поговорив з нею, отримавши необхідні консультації, нерідко приходять повторно.
![З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки](/upload/resize_cache/iblock/624/203_128_2/624b996e7278dc38737597b17f719ffe.jpg)