Сьогодні Міністр внутрішніх справ вручив відомчі нагороди рятувальникам із Костянтинівки.
Під час робочої поїздки до Донецької області міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко вручив відомчі нагороди рятувальникам, поліцейським та нацгвардійцям. Серед них — п'ятеро рятувальників із Костянтинівки.
За мужність та самовідданість в умовах постійних ворожих обстрілів відзначено співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій: Роман Дичко, Юрій Зайцев, Євген Солнцев, Денис Суханов та Сергій Усов.
Костянтинівка, яка знаходиться на лінії фронту, щодня зазнає інтенсивних атак. Незважаючи на смертельну небезпеку, рятувальники продовжують виконувати свою роботу, евакуюючи постраждалих з-під завалів та вогню.
Нагородження стало визнанням їхньої героїчної роботи та нагадуванням про тих, хто щодня ризикує життям заради порятунку інших.
Приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу за посиланням нижче. Оперативні новини по Костянтинівці та всій Донецькій області, а також Україні: