Дружківській міській суд розглянув матеріали, які надійшли від поліції, та оштрафував жінку за продаж пива,
повідомляє ДНЛ+.
Згідно з постановою суду, випадок трапився у липні 2023 року. Продавець магазину продала пляшку пива за 60 гривень. Цим самим вона порушила правила торгівлі пивом та наказ командування оперативно-стратегичного групування "Хортиця" "Про заборону торгівлі на території Донецької області алкогольними напоями та речовинами на спиртовій основі".
На жінку був складений протокол про адміністративну відповідальність за ч.3 ст.156 КУпАП. Пізніше у магазині пройшов огляд і правоохоронці знайшли багато пляшок пива, енергетичних алкогольних напоїв, коньяк та горілку.
У судове засідання жінка не з’явилась. У постанові зазначається, що продавчиня вже вчиняла аналогічне адміністративне правопорушення. Суд визнав порушницю винною та наклав на неї штраф у розмірі 6800 гривень. Крім того, вона повинна сплатити 536 гривень судового збору.
![Кого у Костянтинівці оголосять у розшук уже завтра, 17 липня](/upload/resize_cache/iblock/f9e/203_128_2/f9edf96ac7ecff26f3daab3dcf6d78a8.jpg)