Як доглядати за хризантемами, розповіла Любов з Костянтинiвки | ZI.ua
Акция закончилась

Любов з Костянтинівки поділилася секретами догляду за осінніми квітами

7 листопада 2023, 15:04 | Світ та людина, Дозвілля | Костянтинівка, Дружківка, Ил'іновка, Покровськ, Мирноград, Слов'янськ, Добропілля 14658
Поділитися:
Любов з Костянтинівки поділилася секретами догляду за осінніми квітами
Фото - автора

Тепла погода цієї осені дозволяє ще пахнути на наших присадибних ділянках трояндам, сентябрінам і іншим квiтам. І все ж королевою осені часто називають хризантему.

Червоні, білі, жовті, рожеві, бузкові і помаранчеві квіти продовжують радувати око до самих морозів.Любов з Костянтинівки вирощує хризантеми багато років. Спочатку розсаду виписувала в інтернеті, тепер уже розводить сама. Жінка розповіла, як зберегти ці квіти до весни.

Після того, як вони відцвітуть, Люба вкриває коріння невеликим шаром землі. Потім зрізає гілки і кладе їх на місці зрізу, та ще зверху присипає невеликим шаром опалих з дерев листя.Це що стосується дрібних хризантем. Великі квіти, попередньо полив, Люба викопує з грудкою землі і кладе у відро. Опускає його в льох до весни і кожні два тижні трохи поливає коріння. Тоді вже до квітня з'являються зелені росточки, і кущики можна висаджувати на грядки.Хризантеми, поставлені у вазу з водою, на відміну від багатьох інших квiтів, можуть не втрачати свій вид і зберігати аромат до самого нового року.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ